O mně:

Sex koučinku se věnuji od roku 2007, v roce 2008 jsem se této profesi začala věnovat naplno společně s odborným studiem tohoto oboru na zahraničních školách v Kalifornii (USA).

Jsem prvním profesionálním a certifkovaným Sex koučem ve střední a východní Evropě a specialistou na pozitivní sexuální edukaci. V této oblasti mám certifikát Sex Educator od American College of Sexologists International. Rovněž mám jako školený „Sexological bodyworker“ čili odborník pro práci s tělem v oblasti sexuality vzdělání přímo od zakladatele tohoto oboru a blízkého přítele, Josepha Krammera.

Jako nástroj pozitivní sexuální edukace i jako prostor pro pozitivní vzdělávání jsem založila Sex Coaching and Education Academy (SCE Academy s.r.o.) se snahou přispět ke vzdělávání laické i odborné veřejnosti systémem osobně vedených kurzů zaměřených na zvyšování kvality intimního partnerského života.

Často jsem citovaným „expertem“ na sexualitu v českých médiích. Více než tři roky jsem uváděla denně vlastní večerní talk-show na Frekvenci 1 a pravidelně spolupracuji s nejrůznějšími médii při popularizaci pozitivní sexualní edukace (Česká televizeTV Barrandov). Od února 2015 pravidelně v autorském vysílání SExCAFÉ publikuji každý týden vdělávací videa pro nejširší veřejnost.

Jsem zároveň autorkou edukačního 2DVD CESTA K ŽENSKÉMU ORGASMU (2013), které prolamuje mnohá tabu a obsahuje výuku praxe masturbace i uvolnění pánevního dna a kompletní informace o ženské intimní anatomii a vzrušení.

Moje vize:

Společnost, ve které je vědomá a tělesná sexuální výuka dostupnou a nakonec i  běžnou součástí systému vzdělávání na všech jeho stupních.

Moje mise:

Mým posláním je vytvářet bezpečný prostor pro pozitivní sexuální rozvoj klientů. 

 

"Gaia je pohotová, odborná, přitom přirozená při rozhovorech s lidmi o tom, co je pro mnohé ještě tabu."

Markéta Mayerová (Frekvence 1)

O čem je SExCAFÉ s Gaiou? Chcete se zdokonalit v sexu, být stále in a povídat si tak otevřeně, jako nikdy předtím? Tak právě pro vás je tu "kavárna" sex koučky Gaii, díky níž se stanete členy V-I-P erotické komunity. Více na www.sex-cafe.cz.


Mé vzdělání: 

Sex Coach Univerzity (od 2008), titul ASC.

Pětiletý profesionální vzdělávací program pro Sex kouče  certifikovaný WASC (World Association of Sex Coaches) pod vedením Dr.Patti Britton, autorky knihy The Art of Sex Coaching. 

Sexological Bodywork Training (2012), titul CSB.

Mezinárodní trénink pod vedením Josepha Krammera, certifikovaný státem Kalifornie (USA) pro výkon Sexuologické práce s tělem.

Professional Coach (2007)

Mezinárodní akreditovaný trénink pod vedením Dr. Marilyn Atkinskon, prezidentky kanadské Erickson College a žačky Miltona Erickssona.

Ashtanga a power yoga (od 2001)

Výuka vyniyasa jogy dospělých vycházející z praxe ashtanga yogy a publikace článků.

Přírodovědecká fakulta UK (1991-1996)

Mgr. Obor klinická imunologie a vývojová biologie

V současné chvíli jsem:

  • První profesionální certifikovaný Sex kouč ve východní Evropě (také pro ČR a Slovensko). Dosažený titul Associated Sex Coach - SexCoachU - Kalifonie/USA
  • Certifikovaný odborník pro sexulogickou práci s tělem (CSB - Certified sexological bodyworker - Kalifornie/USA) se vzděláním od zakladatele tohoto oboru, Josepha Krammera.
  • Certifikovaný Profesionální kouč pod ICF (International Coach federation) a sekundární žák Miltona Erickssona - studium pod vedením jeho žačky Marilym Atkinson.
  • Lektorka sexuálního rozvoje ("Učitelka sexu") a autorka úspěšných kurzů pro ženy, muže i páry (Umění potěšit muže, G-bod, Orgasmická žena a další) 
  • Autorka výukového 2DVD Cesta k ženskému orgasmu - prvního výukového DVD v Čechách, kde je obsažena výuka praxe masturbace a kompletní informace o ženské intimní anatomii.
  • 3,5 roku - moderátorka vlastního pořadu Sexy život na Frekvenci 1 (od července 2010 do ledna 2014)
  • Spoluorganizátor mezinárodního výcviku SAR v Čechách akreditovaného AASECT pod vedením Dr. Patti Britton a Roberta Dunlapa .
  • Známá osobnost, která byla roku 2008 zapsaná do encyklopedie Who is who jako první český Sex kouč.

 

Můj přístup:

Pracuji s jednotlivci, páry i skupinami. (Koučink / Kurzy)

Můj přístup při koučování vždy následuje cíle klienta.

Sex koučink je formou spolupráce mezi dvěma svobodnými živými bytostmi.

Sezení u sex kouče probíhá formou rozhovoru s důrazem na přínos pro klienta.

Tělesný koučink je výjimečnou formou koučování, kdy pracujeme se vzrušením přímo v těle klienta.

Sex koučink není erotická služba určená k uspokojení sexuálních potřeb  jedné nebo druhé strany.

Jako sex kouč nepodporuji nekonsensuální aktivity ubližující jakýmkoli živým bytostem.

Kouč i klient se v průběhu koučování vždy cítí příjemně, pohodlně  a svobodně.

  


IMG_9659.jpg