Back to All Events

WORKSHOP: INTIMNÍ DOMINANCE

  • Osobní rozvoj Újezd Praha 1 (map)

WORKSHOP: INTIMNÍ DOMINANCE

Buďte v erotice dominantní!
Vstupte do tajemné komnaty zapovězených her.

Chcete být v sexu dominantní? Toužíte vyjít vstříc potřebám svého partnera či partnerky zároveň najít ve vědomé dominanci vlastní potěšení? Nebo si přejete vyzkoušet ve vztahu nové silné hry, protože vás D/s svět přitahuje už dlouho? Hledáte návod, jak začít, aniž byste riskovali, že tomu druhému ublížíte? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, pak je tento workshop právě pro vás. Možná totiž velmi správně tušíte, že je to cesta k intenzivnějším zážitkům ve vztahu.

Během jediného dne se naučíte základy psychologické dominance, které budete moci používat při erotických hrách. Zjistíte, jak přemýšlí váš submisivní protějšek a jak nad ním mít plnou kontrolu, aniž byste museli používat jakékoli formy fyzického násilí.  Ano, někdy to jde dokonce beze slov. Zároveň pochopíte, jak si tuto plnou kontrolu udržet a jak se při tom vyhnout obtížím a chybám. Pokud hledáte ten správný způsob, jak si osvojit základy i trochu pokročilejší techniky, pak jste ho našli. Na WORKSHOPU se sex koučkou Gaiou k tomu budete mít spoustu příležitostí.

SLIDER_ Intimní dominance-zari-termin.jpg

CO NENÍ NAŠÍM CÍLEM?

Tento WORKSHOP se nezaměřuje na výuku bondage (erotického svazování) ani dalších fyziologicky silných podnětů z oblasti sado-maso praktik. Tento WORKSHOP zároveň neobsahuje nahotu a účastníci nebudou žádným způsobem obnažováni.

A CO NAOPAK JE CÍLEM VÝUKY?

Cílem WORKSHOPU je osvětlit účastníkům možnosti zdánlivě nevinných psychologických her, které mohou výrazným způsobem oživit partnerskou erotiku. Absolventi našich dalších kurzů budou vědět, co to znamená, když řeknu "vnitřní kontext" (= biochemie mozku).  Vědomá dominance je jedním ze způsobů, jak tuto tuto biochemii mozku opět oživit. Cílem WORKSHOPU je umožnit účastníkům osvojení kompetencí (znalosti, dovednosti, schopnosti), které jsou k tomu nejvhodnější.

Earlier Event: September 8
Kurz: Jak vzrušit ženu