Back to All Events

Kurz: Umění ženské svůdnosti

  • agentura Náhoda (1.patro) Korunní 2206/127 Praha 3 - Vinohrady Czech Republic (map)

CHCI SE REGISTROVAT

Tento kurz je prvním z cyklu UMĚNÍ EROTIKY a seznamuje ženy se základy erotických umění. Dalším navazujícím kurzem cyklu je víkendový seminář Umění potěšit muže.

CYKLUS: UMĚNÍ EROTIKY

Část 1 - Umění ženské svůdnosti

Část 2 - Umění potěšit muže

Část 3 - Umění vnitřní milenky

Na základě zkušenosti doporučujeme ženám absolvovat kurzy dle pořadí.

 

Umění ženské svůdnosti

Proč je při svádění důležité být ženou a jak na to? Co nám brání v tom, abychom hravě a seběvědomě upoutaly pozornost muže? Jak použít oxytocin k odblokování své ženské energie? Proč je dobré znát své „svůdné dny“ a jak lépe vysílat ženské signály v průběhu svého vlastního cyklu? To vše a další praktické tipy k tomu, jak být pro muže přitažlívá nejen na začátku, ale i v průběhu dlouhodobého vztahu se dovíte v novém jednodenním kurzu sex koučky Gaii.

CHCI SE REGISTROVAT

Zpětné vazby účastnic – červen 2014

“Líbila se mi uvolněná atmosféra, archetypy svůdnic – velmi inspirativní, tipy na triky při svádění, rozbor fází menstruačního cyklu. Také jsem si uvědomila, že je lepší rozvíjet svůj primární archetyp a občas si vypůjčit něco od ostatních, než se dlouhodobě stylizovat do role, která mi nesedí, i když to partner vyžadoval.”

“Došlo mi, že být sexy mamka není špatné, jen je potřeba to správně uchopit.”

“Takže milá Gaio, dělala jsem den po kurzu v baru cvičení a sbalila jsem při tom super chlapa?!? Hustý! Teď tedy potřebuju ten druhý díl cyklu absolvovat co nejdříve. A moc děkuju.”

“Překvapila mě tvoje otevřenost, Gaio, ale ne v negativním slova smyslu. Jen jsem si uvědomila, že z kurzů o sexu, které mě předtím torchu odrazovaly, už díky tobě nemám takové obavy.  A také mě bavila práce ve skupině, to, co jsme dělaly s ostatníma ženama. Bylo to víc o ženské přirozenosti než o strojené roli.”

“Provokativní v pozitivní slova smyslu – zcela nový pohled na ženství, že máme svá specifika, která bychom měly respektovat, aby nám se sebou bylo dobře. A že ženská energie je také velmi aktivní, že i ve věci svádění může vtipně dávat věci do pohybu.”

Earlier Event: September 17
Kurz: Jak vzrušit ženu
Later Event: January 20
Kurz: Umění potěšit muže