Back to All Events

Výcvik práce se studem - SHAME FREE SOURCE


  • Praha - Vinohrady (map)

Odhoďte 10 štítů studu!
Dovolte si cítit víc, než vědět.
Změnte kvalitu svého života!

Chcete lépe umět pracovat s intimními tématy při komunikaci se svými klienty, pacienty i se svými nejbližšími? Chcete lépe porozumět tomu, v jakých úrovních s námi se všemi pracuje náš vlastní stud, tréma či pocity trapnosti a jak je můžeme využít k transformaci našich životů i životů našich blízkých? Chcete získat pozitivní náhled na řadu sexuálně tabuizovaných a stigmatizovaných témat? Chcete rozvíjet svou sexualitu pozitivně a použít to i při výchově svých dětí? Pak je náš výcvik právě pro vás.

CO JE CÍLEM VÝCVIKU?

Cílem výcviku je umožnit vám pracovat se zdroji, které jsou běžně blokovány studem. 

Uvědomíme si vlastní stereotypy studu při práci s klienty a dovolíme si je prozkoumat prostřednictvím pozitivní edukace. Následně budeme aktivně pracovat s mantinely své komfortní zóny. Společně se naučíme prostřednictvím jasně definovaných pravidel, jak vytvářet komunikaci bez studu, jak akceptovat možnosti rozvoje klienta a jak si přitom zároveň flexibilně udržet své hranice.

JAKÉ JSOU PŘÍNOSY VÝCVIKU?

Během kurzu si osvojíme postupy, jak dovolit vzniknout důvěře a jak tuto důvěru budovat namísto toho, abychom se kvůli studu vyhýbali mluvení o sexu. Budeme vědět, jak při rozhovoru o sexu s parnerem/klientem, který se velmi stydí, neztratit hlavu ani půdu pod nohama ve chvíli, kdy nás něco překvapí a dostaneme se do úzkých. Díky tomuto přístupu umožníme svým klientům pracovat se zdroji, které mnohdy kvůli vzájemnému studu na obou stranách zůstávají skryty.

TERMÍN VÝCVIKU:   2.- 4. 10. 2015

MÍSTO:   naše školící centrum Náhoda, Korunní 127, Praha 3

CENA VÝCVIKU:   zvýhodněná po slevě 6.900,- Kč

PODROBNÝ PROGRAM VÝCVIKU ZDE

Earlier Event: September 30
Kurz: Jak vzrušit ženu
Later Event: October 26
Líbací kurz: Kurz líbání pro páry